BLOG

1 YATIRIM FONU NEDİR? | YATIRIM FONU HAKKINDA BİLGİLER

Yatırım fonu hakkında merak edilenleri bu yazımızda açıkladık. Yazıyı okumak için fotoğrafı tıklayın.

2 TEKNİK ANALİZ NEDİR? | TEKNİK ANALİZ NE ANLAMA GELİYOR?

Yatırım yapmak isteyenlerin karşısına çıkan bir diğer konu da teknik analizdir. Peki, sıkça karşılaşılan bu teknik analiz nedir? Teknik analiz hakkında merak edilenleri bu yazımızda açıkladık. Yazıyı okumak için fotoğrafı tıklayın.

3 TEMEL ANALİZ NEDİR? | TEMEL ANALİZ NE İÇİN KULLANILIR?

Bazı yatırımcılar yatırım kararlarını verirken temel analiz yönteminden faydalanır. Peki temel analiz nedir ve ne için kullanılır? Temel analiz ve teknik analiz arasında farklar nelerdir? Bu konu hakkında yazmış olduğumuz yazıyı okumak için fotoğrafı tıklayın.

4 BORSA NEDİR? | BORSA HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

Borsa terimi yatırım yapmak isteyenlerin ilk karşılaştığı terimlerden biridir. Peki borsa nedir? Borsa hakkında yazmış olduğumuz yazıyı okumak için fotoğrafı tıklayın.

5 BÜYÜME HİSSESİ NEDİR? | BÜYÜME HİSSELERİ HAKKINDA BİLGİLER

Hisse senedi almak isteyen yatırımcıların karşısına büyüme hissesi terimi çıkmaktadır. Peki büyüme hissesi nedir, bir hissenin büyüme hissesi olduğu nasıl anlaşılır? Bu konu hakkında yazmış olduğumuz yazıyı okumak için fotoğrafı tıklayın.

6 FİNANS NEDİR? | FİNANS VE FİNANS TARİHİ

Finans terimi günlük yaşamda sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Bu yazımızda sizlere finans ve finans tarihinden bahsedeceğiz. Yazımızın basit ve anlaşılır olmasına özen gösterdik. Fotoğrafa tıklayarak makaleyi okuyabilirsiniz. Keyifli okumalar.